Jste zde
Home > Inspirace > Skinzone™ spolu s Alza.cz nabízejí unikátní službu pro originálu chtivé zákazníky

Skinzone™ spolu s Alza.cz nabízejí unikátní službu pro originálu chtivé zákazníky

Uniformita už dávno není trendem, každý, kdo chce být jedinečný, snaží se vymanit z nastavených sociálních schémat, která diktují uniformitu jako sázku na jistotu. Proto, aby si na své přišli tedy i ti, kteří touží po originále denní spotřeby, vytvořili dva silní hráči, společnost Skinzone a společnost Alza.cz zcela unikátní službu.

Zákazník si může při objednávce nového notebooku, tabletu, e-čtečky nebo chytrého telefonu nahrát jakýkoliv obrázek a nové zařízení tak získá zcela originální styl dle svého přání. „Možnost personalizace nového zařízení přímo při objednávce je zcela jedinečná. Ve světě zatím neevidujeme žádnou konkurenci“, říká Petr Svoboda, majitel designové galerie Skinzone , a dodává: „Již první dny po spuštění jsme zaznamenali 42% nárůst právě v nahrávání vlastních fotek. Nejoblíbenější jsou rodinné fotky a motivy domácích mazlíčků. Pochopitelně, že si zákazník může vybrat z rozsáhlé databáze stylů v galerii Skinzone(včetně světově oblíbených licencovaných designů), která v současnosti nabízí vice než 900 motivů”.

Další novinkou, kterou si při nákupu elektroniky na Alza.cz můžete objednat, je ochranný kryt z tvrzeného plastu pro svůj tablet, nebo chytrý telefon. Díky takovému řešení bude vaše oblíbené zařízení nejen zaručeným originálem, ale také chráněno proti mechanickému poškození. Úrazová pojistka, která má styl.

Propojení obou firem je logickým vyústěním dlouhodobé spolupráce. Společnost Skinzone je dlouhodobým a jedním z největších hráčů na trhu dekorativních krytů na mobilní telefony, který přichází se stále zajímavějšími řešeními, Alza.cz je největším e shopem v regionu.

Foto: archiv společnosti

Top