Jste zde
Home > Inspirace > Pomocníci do kuchyně

Pomocníci do kuchyně

Vychytávky do kuchyně – chytré, praktické a užitečné.
Mezi takové patří grily, ruční mixéry a řada dalších pomocníků.
Inspirujte se u nás a vaření vás začne bavit.
Udělejte z přípravy jídel koníčka a zábavu zároveň!

 

 

Grily

Oblíbenou součástí letních měsíců je grilování. V dnešní době ale nemusíte být závislí na rozmarech počasí. V nabídce značky Tefal naleznete elektrický Optigrill, který se díky svým ideálním vlastnostem hodí i do bytu. Optigrill nabízí 6 programů, které umožňují perfektně připravit zeleninu, steaky, hamburgery či toasty. Sám dokáže změřit tloušťku masa a speciální displej podle pokročilosti pečení mění barvu, čímž informuje o stavu pokrmu. Úklid po grilování usnadní odnímatelná grilovací deska a miska na odkapávání, které lze snadno umýt v myčce. Pokud však upřednostňujete grilování na zahradě, vyzkoušejte Tefal Aromati-Q elektrický gril s funkcí aromatizace kouřem z dřevěných pilin. Gril nabízí klasické grilování, pečení horkým vzduchem s použitím aromatizace nebo bez.

 

Mixéry

Mixér patří k nejzákladnější výbavě každé kuchyně. Hodí se nejen k přípravě ovocných a zeleninových smoothie drinků, ale i k výrobě dětských jídel, omáček, polévek, frappé kávy nebo mléčných koktejlů. Nabídka trhu je opravdu pestrá a zákazník má na výběr z různých druhů mixérů. Klasikou je mixér stolní, který tvoří základna s motorem a odnímatelná nádoba. V té jsou mixovací čepele. Velmi oblíbeným se v poslední době stal ruční mixér. Značka Tefal nově nabízí například modely Optitouch nebo Quickchef. Oba dva uživatelům dopřejí vysoký výkon, neklouzavou rukojeť a ochranu proti vystříknutí. Quickchef navíc disponuje unikátní technologií ActivFlow, která pracuje se čtyřmi noži.

 

 Tefal On the go BL1A0D38 dává možnost dopřát si kdykoliv během dne čerstvou dávku ovoce a zeleniny. Je tak malý a praktický, že se snadno stane součástí vašeho života. Tefal On the go BL1A0D38 umožní připravit různé recepty, například krémové smoothie, mixované nápoje, polévky, studené omáčky, ledovou kávu či koktejly. Mixér je navržen tak, že ovoce či zeleninu mixujete přímo v nádobě, ze které pak své smoothie můžete přímo konzumovat. Díky bezpečně těsnicímu víčku, které je uzpůsobeno na pití, je konzumace pohodlná i během chůze, při sportu či jízdě autem. Tělo motoru je vyrobeno z prémiové nerezové oceli a objem nádoby je 0,7 l.

 

 

 

Top