Jste zde
Home > Inspirace > Neviditelná ochrana pro vaši pokožku a plážové vlny ve vlasech

Neviditelná ochrana pro vaši pokožku a plážové vlny ve vlasech

Už se těšíte, až budete chytat letní bronz? Na pláži, u bazénu nebo doma na zahradě? I přestože sluneční paprsky přispívají k dobré náladě a po krásně opálené pokožce touží téměř každá žena, nezapomeňte na správnou ochranu pokožky i vlasů.
Řada sluneční kosmetiky SUN od značky Dermacol se rozrostla o dvě novinky, které se vyplatí vyzkoušet. S novým transparentním ochranným sprejem bude vaše pokožka dokonale chráněna bez nepříjemného mastného povlaku. Speciální ochranný UV sprej ošetří vaše vlasy a dodá jim neodolatelný vzhled plážových vln.

 Transparentní ochranný sprej INVISIBLE PROTECTION SUN SPRAY SPF 20 a SPF 30 s UVA a UVB filtry chrání pokožku před poškozením vlivem UV záření. Zároveň zabraňuje předčasnému stárnutí a zvláčňuje ji. Vyznačuje se dokonale transparentní a nemastnou texturou. Sprej nezanechává na pokožce bílé stopy a mastný povlak. Je voděodolný a rychle se vstřebává, což oceníte nejen u moře, ale i v průběhu procházky ve městě. K dispozici jsou dvě verze – se střední (SPF 20) nebo vysokou ochranou (SPF 30).

Transparentní ochranný sprej INVISIBLE PROTECTION SUN SPRAY, SPF 20 Dermacol, 150 ml / 249,- Kč


INVISIBLE PROTECTION SUN SPRAY, SPF 30 Dermacol, 150 ml / 279,- Kč.

 

 

 Vlny jako od moře

Stylingový ochranný sprej BEACH STYLE HAIR SPRAY s UVA a UVB filtry chrání vlasové vlákno před poškozením vlivem slunečního záření. Obsahuje mořskou sůl, díky čemuž si jednoduše vytvoříte ležérní plážové vlny. Epsomská sůl udržuje mokrý vzhled účesu a přirozené vlny. Sprej nastříkáte do mokrých vlasů a jednotlivé prameny upravíte tak, abyste docílili maximálně přirozeného efektu a následně použijte fén s difuzérem, čímž sprej zafixujete do vlasů a celkový efekt déle vydrží.

Stylingový ochranný sprej BEACH STYLE HAIR SPRAY Dermacol, 150 ml / 149,-  Kč

Top