Jste zde
Home > Zaujalo nás > Katy Perry je v Praze

Katy Perry je v Praze

Muzeum voskových figurín Grévin Praha obohatilo stálou expozici o novou voskovou sochu americké popstar Katy Perry. Herec a moderátor Ondřej Sokol odhalil sochu v duchu známé televizní a hudební show a zpěvaččiny songy dokonale interpretovala Anička Slováčková a Ondřej Mička. 

 

V „plesovém sále“ Muzea Grévin figurínu Katy Perry slavnostně odkryl Ondřej Sokol.  Zpěvačku, která stejně jako Michael Jackson dokázala získat 5 hitů číslo jedna z jednoho alba, dokonale interpretovali Anička Slováčková a Ondřej Miček. Hned na úvod zazpívala Anička jeden z hitů Katy Perry „Hot N Cold“.

Právě odhalená socha Katy Perry je ztvárněna podle konceptu jejího slavného vystoupení v Paříži roku 2011. Zachycuje zpěvačku v její výrazné závěrečné póze při show písně Firework. Má stejný kostým, ve kterém zpívala, a to světle modré plavky pokryté třpytkami ve tvaru cukrátek a vlasy má v podobě modré paruky. Tato paruka je v muzeu Grévin zhotovena z opravdových vlasů.

Příchod hvězdy popmusic si nenechal ujít ani starosta Prahy 1 Ing. Oldřich Lomecký s tiskovou mluvčí Veronikou Blažkovou. Mezi hosty byli dále módní návrhář Osmany Laffita s manželem, herec a zpěvák Milan Peroutka a stylista Kája Pavlíček.

Top