Jste zde
Home > Doporučujeme > Jak se chránit před sluníčkem

Jak se chránit před sluníčkem

Sluníčko již vystrkuje drápky! Můžete se tedy těšit na léto a okamžiky strávené u vody, na pláži a nebo jen tak procházkami s přáteli nebo rodinou. Přípravky na opalování jsou pro většinu z nás neodmyslitelnou součástí výbavy na letní dovolenou a pobyt u vody. Nesmíme však zapomínat, že odhalená pokožka je vystavena slunečním paprskům i v průběhu běžných dní.

Správným výběrem sluneční kosmetiky nejen ochráníte svoji pokožku před poškozením, ale zároveň jí zajistíte dostatek výživných látek a krásné, dlouhotrvající opálení. Řada Dermacol SUN obsahuje celkem 15 přípravků určených na ochranu v průběhu opalování i přípravky pečující o pokožku po slunění. V široké nabídce si můžete vybrat přípravky podle Vašeho fototypu a také typu pokožky. Dermacol nezapomíná na Váš komfort, proto v řadě SUN nechybí ani velká rodinná balení, přípravky určené speciálně pro ošetření rtů, tváře a těla před i po slunění.

Dermacol_Taťána_Kuchařová_SUN (2)

 

Tři novinky v řadě Dermacol SUN

Voděodolné mléko na opalování pro děti SPF 50 – WATER RESISTANT SUN MILK FOR KIDS SPF 50

Vysoce voděodolné mléko na opalování poskytuje jemné dětské pokožce účinnou a spolehlivou ochranu před UVA a UVB zářením. Zvláčňuje, hydratuje, regeneruje a chrání pokožku před spálením a poškozením. Posiluje přirozenou ochrannou bariéru a proteinové vazby mezi buňkami kůže, a díky tomu ji zjemňuje a zvyšuje její schopnost zadržování vlhkosti. D-panthenol a Allantoin zklidňují pokožku, zabraňují jejímu podráždění a podporují regeneraci.5477_SUN Voděodolné mléko na opalování pro děti SPF 50_jpg

Doporučená cena: 299,- Kč / 200 ml

 

 Tělové mléko po opalování do sprchy – AFTER SUN SHOWER MILK

Poskytuje pokožce okamžitou úlevu a zklidnění. Snižuje zánět při povrchovém zranění pokožky, zlepšuje projevy infekce, chrání proti oxidačním účinkům. Zároveň váže a zadržuje vodu v pokožce, zlepšuje funkce kožních bariér a přispívá k ochlazení a regeneraci pokožky. Tělové mléko po opalování do sprchy obsahuje extrakt z okurky pro okamžitou úlevu a zklidnění Vaší pokožky. Přispívá k ochlazení pokožky, regeneraci a zmírnění podráždění. Obsahuje vitaminy a minerální látky.5479_AFTER SUN Tělové mléko do sprchy_jpg

Použití: Po použití Sprchového gelu Dermacol SUN naneste tělové mléko a opláchněte. Následně není nutné použít tělové mléko.
Doporučená cena: 139,- Kč / 250 ml

 

 Regenerační a hydratační balzám po opalování – AFTER SUN REGENERATING & HYDRATING BALM

Pokožku okamžitě zklidní, intenzivně hydratuje, regeneruje a chrání její mladistvý vzhled. Působí proti jejímu vysušování, navrací pružnost a hebkost. Obsahuje vitamin E, beta-karoten, D-panthenol, mandlový olej a glycerin.

Velké balení je ideálním řešením na rodinnou dovolenou.

 5463_SUN krém s balzámem Kompozice

 

 

Doporučená cena: 169,- Kč / 400 ml

image004 (1)

Top