Jste zde
Home > Doporučujeme > Dejte pleti napít!

Dejte pleti napít!

Pleťovou péči HYALURON 2.0. je vhodné používat už od 25. roku, protože právě v této době se zpomaluje tvorba tělu vlastní kyseliny haluronové. Pokožka ztrácí vlhkost, vysušuje se a může dojít k její dehydrataci a k vzniku vrásek. ALCINA vyvinula inovativní přístup v péči o pleť, který je postavený na pokročilé formě kyseliny hyaluronové. Jedná se o kombinaci dlouhých a krátkých řetězců kyseliny, která je pro pokožku optimální. Zatímco dlouhé řetězce váží vlhkost na povrchu pleti a zajišťují okamžitě vyhlazený vzhled, krátké řetězce molekul pronikají do hlubších vrstev, kde podporují lepší soudržnost buněk a zajišťují dlouhodobý efekt. Pleť získává velké množství hydratace a dochází ke zmírnění vrásek. Vyzkoušejte hyaluronovou sérii – pleťový gel, oční gela pečující krém se skvěle doplňují! A nezapomeňte ani na vlasy!

HYALURON 2.0 Pleťový gel
Dává vaši pleti napít

Oblíbený pleťový gel poskytuje pleti extra dávku hydratace. Pomáhá jí lépe hospodařit s vodou a tím okamžitě zjemňuje drobné vrásky. Stejně jako oční gel využívá pokročilé formy kyseliny hyaluronové, která zlepšuje soudržnost buněk a vytváří hladkou a plnou pokožku. Aplikujte pod Hyaluron 2.0 Pleťový krém nebo pod svůj oblíbený krém.

Minimální prodejní cena: 550 Kč
Obsah: 50 ml

 

HYALURON 2.0 Oční gel
Zmírňuje otoky

Osvěžující gel zjemňuje drobné vrásky kolem očí. Má chladivý účinek, který zmírňuje otoky kolem očí. Pokročilá forma kyseliny hyaluronové dodává potřebnou hydrataci, přírodní výtažky ze světlíku lékařského a opuncie zklidňují citlivé oční okolí. Oční gel můžete použít k rychlému osvěžení během dne, a to i přes make-up!

Minimální prodejní cena: 420 Kč
Obsah: 15 ml

 

HYALURON 2.0 Pleťový krém
Vypíná a vyhlazuje

Inovativní krém má 3D anti-age efekt, okamžitě vypíná a vyhlazuje pleť. Obsažená kyselina hyaluronová váže vlhkost a zajišťuje tak ihned viditelný efekt, pěsticí oleje pleť intenzivně zvláčňují. Speciální receptura je vhodná nejen pro pleť suchou, ale také dehydratovanou smíšenou. Pro ideální výsledek aplikujte ráno a večer po použití Pleťového gelu a Očního gelu HYALURON 2.0.

Minimální prodejní cena: 550 Kč
Obsah: 50 ml

 

Hyaluron 2.0 Fluid na ruce

Ultralehký fluid na ruce s kyselinou hyaluronovou se rychle vstřebává a pokožku zanechává hebkou a hydratovanou. Nelepí, takže můžete ruce ihned po namazání používat.

Minimální prodejní cena: 170 Kč
Obsah: 50 ml

 

 

Top